تاریخ انتشار : شنبه, 29 خرداد 1395 08:05. مدافع ملی پوش و تازه استقلالی شده فوتبال ایران، نسبت به تصاویر منتشر شده منتسب به صفحه اجتماعی وی، واکنش تندی نشان داد. به گزارش ورزش سه، گویا اتفاقات مربوط به مدافع ملی پوش فوتبال ایران تمامی ندارد، محمدحسین کنعانی زادگان که با انتقال جنجالی اش به استقلال، در روزهای اخیر یکی از پرحاشیه ترین نام های حاضر در فوتبال بود این بار جنجالی عجیب را به دنبال خود می بیند. کنعانی در رابطه با تصاویر منتسب به صفحه اجتماعی اش واکنش تندی نشان داد. وی در رابطه با پ ...

کنعانی: این کارها تنها انگیزه من را بیشتر می‌کند

تاریخ انتشار : شنبه, 29 خرداد 1395 08:05


اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,کنعانی

مدافع ملی پوش و تازه استقلالی شده فوتبال ایران، نسبت به تصاویر منتشر شده منتسب به صفحه اجتماعی وی، واکنش تندی نشان داد.

به گزارش ورزش سه، گویا اتفاقات مربوط به مدافع ملی پوش فوتبال ایران تمامی ندارد، محمدحسین کنعانی زادگان که با انتقال جنجالی اش به استقلال، در روزهای اخیر یکی از پرحاشیه ترین نام های حاضر در فوتبال بود این بار جنجالی عجیب را به دنبال خود می بیند. کنعانی در رابطه با تصاویر منتسب به صفحه اجتماعی اش واکنش تندی نشان داد.

وی در رابطه با پخش این تصاویر می گوید: فقط می توانم بگویم متاسفم، دوستان با این بازی های کثیف و ناجوانمردانه نمی توانید مانع پیشرفت من شوید. من تصمیم گرفته ام یکی از 11 مرد اصلی تیم ملی در جام جهانی باشم و هیچ چیزی نمی تواند مانع از این اتفاق شود.

او ادامه داد: متاسفم که هنوز بعضی ها به دنبال انجام بازی های کثیف هستند تا بتوانند کسی را زمین بزنند اما باید به آنها بگویم با این کارها نمی توانید محمدحسین کنعانی را زمین بزنید، من خدا را دارم و با او به همه چیز می رسم، من همه مردم را در جریان استقلالی شدنم گذاشتم و همه می دانند که به دلیل پول بیشتر به این نرفتم.

کنعانی در رابطه با تصاویر منتشر شده گفت: در زندگی شخصی من این مسائل وجود ندارد، من نامزد کرده ام و برای یک زندگی پاک و با برنامه همه تلاشم را می کنم و همین جا می گویم تمام این تصاویر و مکالمات منتشره در آن کاملا کذب است و به وسیله فتوشاپ درست شده است.

وی در پایان گفت: به همه کسانی که اینطور ناجوانمردانه رفتار می کنند می گویم با این کارها انگیزه من را بیشتر کردید و همانطور که تصمیم خود را گرفته بودم با تمام توان برای تیمم، استقلال می جنگم تا با قهرمانی با این تیم بتوانم به موفقیت برسم.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه