تاریخ انتشار : سه شنبه, 31 فروردین 1395 10:50. پاداش ارزی ملی‌پوشان فوتبال ایران تسویه شد و قرار است تسویه حساب پاداش ریالی آنها نیز به زودی انجام شود. به گزارش فارس، بر همین اساس مبلغی در حدود 170 هزار دلار بابت دیدارهای خارجی تیم ملی مجموعاً به بازیکنان و کادرفنی این تیم تعلق گرفت و قرار است به زودی پاداش ریالی ملی‌پوشان بابت بازی‌های داخلی که مبلغی حدود 600 میلیون خواهد بود نیز با تأمین این پول به آنها پرداخت شود. همچنین دستمزد دستیاران خارجی کارلوس کی‌روش در تیم ملی با آنها تسویه شده و د ...

کی‌روش به زودی تسویه حساب می‌کند

تاریخ انتشار : سه شنبه, 31 فروردين 1395 10:50


اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,کی روش

پاداش ارزی ملی‌پوشان فوتبال ایران تسویه شد و قرار است تسویه حساب پاداش ریالی آنها نیز به زودی انجام شود.

به گزارش فارس، بر همین اساس مبلغی در حدود 170 هزار دلار بابت دیدارهای خارجی تیم ملی مجموعاً به بازیکنان و کادرفنی این تیم تعلق گرفت و قرار است به زودی پاداش ریالی ملی‌پوشان بابت بازی‌های داخلی که مبلغی حدود 600 میلیون خواهد بود نیز با تأمین این پول به آنها پرداخت شود.

همچنین دستمزد دستیاران خارجی کارلوس کی‌روش در تیم ملی با آنها تسویه شده و دستمزد کی‌روش نیز تا قبل از عید با وی تسویه شده و دستمزد بعد از عید نیز به زودی با این مربی پرتغالی تسویه خواهد شد. تسویه حساب و پرداخت مالی به مربیان ایرانی نیز به زودی انجام خواهد شد.

گفته می‌شود فدراسیون فوتبال حدود 2-3 میلیون دلار از فیفا طلبکار است که به خاطر بسته بودن حساب‌‌های ایران، این پول همچنان بلوکه بوده و به فدراسیون ایران تعلق نگرفته است.

 

اخبار ورزشی - فارس

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه