گجتی جدید برای نجات جان نوزادان در هنگام خواب

گجتی جدید برای نجات جان نوزادان در هنگام خواب
اختراعات جدید ، گجتی جدید برای نجات جان نوزادان در هنگام خواب : شب هنگام و زمانی که نوزادان دور از نگاه و توجه والدین هستند، ممکن است دچار حوادث تلخی مانند قطع تنفس در خواب شوند که با کمک این گجت جدید می توان به نجات نوزادان شتافت.

گجت جدید،دکمه هوشمند

به گزارشایران مطلببه نقل از خبرگزاری مهر، هفته های اولیه زندگی نوزادان یکی از سخت ترین دوران ها برای والدین محسوب می شود زیرا خطرات و تهدیدات بسیاری نوزادان را تهدید می کند تا والدین بر مراقبت های شبانه روزی خود بیافزایند.
 
گجت جدیدی برای کمک به والدین با نام  MonBaby ساخته شده که می تواند احتمال مرگ و میر نوزادان را کاهش دهد. این گجت، دکمه هوشمندی است که روی لباس نوزادان قرار گرفته و می تواند علائم حیاتی مانند ریتم تنفس، حرکت، میزان خواب، استفراغ و ... را در نوزادان با کمک اپلیکیشنی که روی اسمارت فون های مجهز به سیستم اندروید یا  IOS  نصب می شود به والدین گزارش دهد.
 
این گجت مجهز به آلارم هشدار و همینطور ارسال نوتیفیکیشن به تبلت و اسمارت فون ها بوده تا بتواند در زمان خطر والدین را به سرعت نزد نوزاد فرا بخواند. این گجت با قیمتی در حدود 170 دلار عرضه خواهد شد تا والدین بتوانند از وضعیت هر ثانیه نوزاد خود آگاه باشند.
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه