گرشاسبی: از زمین و آسمان برای پرسپولیس شکایت می‌آید!. تاریخ انتشار : دوشنبه, 07 خرداد 1397 13:58. سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: متأسفانه در شرایطی قرار داریم که از آسمان و زیر زمین برای پرسپولیس شکایت می‌آید. حمیدرضا گرشاسبی در گفت‌وگو با فارس، در خصوص برگزاری بازی تیم‌های پرسپولیس و الدحیل قطر و اینکه شایعه شده زمان این بازی تغییر خواهد کرد، صحبت‌هایی کرد که در زیر می‌خوانید. درباره دیدار روز گذشته‌ای که با مهدی تاج داشتید صحبت کنید. من و آقای تاج روز گذشته به صورت اتفاقی همدیگر را دیدیم و صح ...

گرشاسبی: از زمین و آسمان برای پرسپولیس شکایت می‌آید!

تاریخ انتشار : دوشنبه, 07 خرداد 1397 13:58


 اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی , گرشاسبی
سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: متأسفانه در شرایطی قرار داریم که از آسمان و زیر زمین برای پرسپولیس شکایت می‌آید. 

 حمیدرضا گرشاسبی در گفت‌وگو با فارس، در خصوص برگزاری بازی تیم‌های پرسپولیس و الدحیل قطر و اینکه شایعه شده زمان این بازی تغییر خواهد کرد، صحبت‌هایی کرد که در زیر می‌خوانید.

 

درباره دیدار روز گذشته‌ای که با مهدی تاج داشتید صحبت کنید.

من و آقای تاج روز گذشته به صورت اتفاقی همدیگر را دیدیم و صحبت‌هایی هم با هم انجام دادیم و قرار است بازی پرسپولیس و الدحیل در تهران در تاریخ خودش که پیش از این کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کرده برگزار شود و خیلی بعید می‌دانم که این بازی دستخوش تغییراتی شود.

 

هواداران پرسپولیس منتظر پاسخ دادگاه CAS و اینکه پنجره نقل و انتقالات باز می‌شود یا نه هستند.

ما هم مثل همه منتظر اعلام رأی هستیم تا ببینیم در نهایت چه پیش خواهد آمد. البته پرونده ما سخت و پیچیده است و ان‌شاالله که مسئولان فیفا هم راضی شوند تا پنجره نقل و انتقالات ما باز شود.

 

محل اردوی اروپایی تیم پرسپولیس مشخص شد؟

برانکو برنامه‌هایش را اعلام کرده و ما منتظر هستیم تا او به تهران برگردد تا بتوانیم درباره همه این موارد با او صحبت کنیم اما هنوز محل اردوی تابستانی ما مشخص و قطعی نشده است.

 

 درباره بحث تمدید قرارداد با بازیکنان و اینکه با بازیکنانی که قراردادشان تمام شده چه زمانی مذاکره صورت خواهد پذیرفت؟

در حال حاضر اولویت برای ما با کسانی است که قراردادشان تمام شده و ما با آنها قرارداد نداریم. ما ابتدا می‌خواهیم قرارداد آنها را تمدید کنیم و بعد به سراغ سایر بازیکنان خواهیم رفت.  

 

 آخرین وضعیت کمال کامیابی‌نیا و فرشاد احمدزاده با پرسپولیس به کجا رسید؟

با این دو بازیکن در تماس هستیم و مرتباً تماس‌هایی با هم برقرار می‌کنیم اما آنها در مسافرت هستند و ما منتظریم تا برگردند و فکر می‌کنم تا آخر هفته وضعیت آنها هم مشخص خواهد شد.

 

 قرار بود در پایان فصل گذشته عضو پنجم هیأت مدیره پرسپولیس مشخص شود اما هنوز این اتفاق رخ نداده است.

این مسئله دست ما نیست. انتخاب اعضای هیأت مدیره از حیطه وظایف وزیر ورزش و جوانان است و من نمی‌دانم که چه زمانی قرار است این اتفاق بیفتد و از اینکه اصلاً قرار است کسی اضافه شود یا نه بی‌خبرم.

 

  با وجود تلاش‌های فراوان اما شکایات و پرونده‌های حقوقی برای پرسپولیس هنوز در مجامع بین‌المللی در جریان است. 

متأسفانه از آسمان و زیر زمین برای پرسپولیس شکایت می‌آید. به غیر از بحث آنتونی گولچ بحث شکایت فرناندو گابریل هم وجود دارد. او یک وکیلی داشته که پول این بازیکن به وکیلش داده شده اما گویا وکیلش این پول را به او نداده و این مسائل هم برای قبل از حضور من به عنوان سرپرست باشگاه بوده است. متاسفانه آنها در حال حاضر باشگاه را می‌شناسند و اگر نتوانیم رضایت او را بگیریم مجبور می‌شویم مبلغی حدود ۱۷۰ هزار دلار به او بپردازیم.

 

 در حال حاضر نگاه‌ها در مجامع بین المللی به پرسپولیس چطور است؟

خوشبختانه با اقدامات و تلاش‌هایی که در مجامع بین‌المللی و کنفدراسیون فوتبال آسیا انجام دادیم شرایط پرسپولیس خیلی بهتر از قبل شده است و تلاش می‌کنیم چند مانع موجود را هم برداریم تا شرایط بهتر از این هم بشود.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه