تاریخ انتشار : شنبه, 30 آبان 1394 08:59. مهندس رجبی رییس هییت تیراندازی استان مازندران. در راستای توجه ویژه و شایسته جناب آقای مهندس رجبی ریاست محترم هیات تیر اندازی استان مازندران به این رشته ورزشی که خود ایشان از بزرگان و اساتید بین المللی افتخار آفرین این استان و کشور می باشند برنامه های کلاس داوری درجه3 کشوری اهداف پروازی که با همت بلند ایشان در شهر ساری به میزبانی هیئت شهرستان ساری برگزار گردید این برنامه از تاریخ 20/8/94 لغایت22/8/94 در سالن کنفرانس باشگاه فرهنگیان ساری با حضور 50 نفر ...

گزارش کلاس داوری درجه 3 کشوری اهداف پروازی - هیات تیراندازی استان مازندران

تاریخ انتشار : شنبه, 30 آبان 1394 08:59


اخبار,اخبار ورزشی,فدراسیون تیر اندازی

مهندس رجبی رییس هییت تیراندازی استان مازندران

 

در راستای توجه ویژه و شایسته جناب آقای مهندس رجبی ریاست محترم هیات تیر اندازی استان مازندران به این رشته ورزشی که خود ایشان از بزرگان و اساتید بین  المللی افتخار آفرین این استان و کشور می باشند برنامه های کلاس داوری درجه3 کشوری اهداف پروازی که با همت بلند ایشان در شهر ساری به میزبانی هیئت شهرستان ساری برگزار گردید این برنامه از تاریخ 20/8/94 لغایت22/8/94 در سالن کنفرانس باشگاه فرهنگیان ساری با حضور 50 نفر شرکت کننده و ده شهرستان برگزار گردید اکثر شرکت کننده گان از روئسای هیئت های تیر اندازی, دبیر شهرستان ,قهرمانان مدال آور و افتخار آفرین  این رشته بوده اند. همچنین جناب آقای محسن بوربور ��ز قهرمانان و پهلوانان ارزنده کشوری به عنوان ناظر فدراسیون تیر اندازی حضور داشتند.


روز اول شروع مراسم با تلاوتی چند از آیات کلام الله مجیدو سخنرانی رئیس هیئت تیر اندازی شهرستان ساری جناب آقای ساعی و رئیس کمیته فرهنگی آموزش هیئت استان مازندران جناب آقای خاکساریان و یکی از برادران آزاده و جانباز سر افراز جنگ تحمیلی جناب آقای موسی پور و دوستان دیگر و در نهایت با راهنمایی های ارزشمند و قابل تامل جناب سرهنگ رجبی رئیس محترم هیئت استان مازندران برگزار گردید و کلاس آموزشی با تدریس استاد بنام و بین المللی  رسمیت پیدا کرد.


در ادامه و در راستای تکمیل اهداف آموزشی دور اندیشانه ریاست محترم هیات تیر اندازی استان مازندران از جناب آقای  رضوی معاون محترم مدیر کل ورزش و جوانان استان استان مازندران دعوت به عمل آمد و ایشان با راهنمایی های ارزنده و بجا و شایسته  افراد شرکت کننده در این کلاس آموزشی در راستای اهداف تعیین شده ارشاد فرمودند .

در این کلاس آموزشی جناب مهندس رجبی که خود از مدرسان کشوری و بین المللی بوده و دارای کارت قرمز مربیگری که آخرین رده مربیگری در دنیا است و با استفاده از متدها و تعاریف و مفاهیم و قوانین روز دنیا کلاس را اداره کرده و دانشجویان را در راستای اهداف تعریف شده آموزش دادند

روز دوم این کلاس آموزشی با حضور مهمانان ارزشمند دیگر از جمله مدیر کل محترم محیط زیست جناب آقای دکتر مهردادیان و جناب آقای سیفی مسئول واحد حراست اداره کل ورزش و جوانان استان و جناب آقای امیرنیا  رئیس بازرسی اداره کل ورزش و جوانان برگزار گردید و هر کدام از مدیران  در راستای تخصص مرتبط با این رشته دانشجویان را از لحاظ علمی و فنی توجیح و ارشاد نمودند.

 روز سوم کلاس با حضور اقای دکتر دهقان ریاست محترم هیات های پزشکی ورزشی استان مازندران و جناب اقای مهندس علی رجبی مدیر کل محترم اداره ثبت احوال استان مازندران که خود از مدیران بسیجی و رهرو ولایت و از خادمین راستین نظام بوده دانشجویان را مورد ارشاد قرار دادند.


در پایان جلسه باحضور جناب آقای محسن بوربور نماینده  وناظر محترم فدراسیون تیر اندازی از کلیه دانشجویان آزمون کتبی به عمل آمد و با نظارت دقیق مسئولین محترم هیت تیر اندازی استان با بهترین کیفیت از لحاظ علمی این آزمون برگزار گردید.


شایسته است مراتب تقدیر و تشکر ویژه تمامی هیئت های شهرستان و جامعه ورزشی تیر اندازی از جناب مهندس رجبی رئیس محترم هیئت استان مورد توجه ویژه قرار گیرد که به حق در این رشته افتخار استان و کشور و در مجامع بین المللی می باشد امید است خدمات ارزشمند این عزیزان مورد توجه ویژه مسولین استانی قرار گرفته و از تمامی ظرفیت های علمی و عملی این اساتید بزرگوار که سرمایه های ناب جامعه ورزشی ما هستند بجا و شایسته استفاده گردند.

 

روابط عمومی هیت شهرستان ساری

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه