گزارش AFC از پیوستن «جباروف» به تیم فوتبال استقلال. تاریخ انتشار : دوشنبه, 27 دی 1395 11:58. سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا خبر حضور هافبک ازبکستانی در تیم فوتبال استقلال را منعکس کرده است. به گزارش مهر، سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا بعد از پیوستن «سرور جباروف» به تیم فوتبال استقلال تهران در گزارشی با تیتر «جباروف به تیم بزرگ استقلال پیوست»، نوشت: «باشگاه استقلال ایران با سرور جباروف قرارداد بست. قرارداد این هافبک تهاجمی ۱۸ ماهه است. جباروف که در سال های ۲۰۰۸ و ۲۰۱۱ مرد سال فوتبال آسیا شده است، ...

گزارش AFC از پیوستن «جباروف» به تیم فوتبال استقلال

تاریخ انتشار : دوشنبه, 27 دی 1395 11:58


 اخبارورزشی,خبرهای ورزشی ,جباروف

سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا خبر حضور هافبک ازبکستانی در تیم فوتبال استقلال را منعکس کرده است.

 به گزارش مهر، سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا بعد از پیوستن «سرور جباروف» به تیم فوتبال استقلال تهران در گزارشی با تیتر «جباروف به تیم بزرگ استقلال پیوست»، نوشت: «باشگاه استقلال ایران با سرور جباروف قرارداد بست. قرارداد این هافبک تهاجمی ۱۸ ماهه است. جباروف که در سال های ۲۰۰۸ و ۲۰۱۱ مرد سال فوتبال آسیا شده است، فوتبال حرفه ای را در سال ۲۰۰۰ و در ناوباهور شروع کرد؛ پیش از آنکه به تیم پاختکور بپیوندد؛ جایی که توانست با این تیم ۶ بار به عنوان قهرمانی لیگ ازبکستان برسد.

 

بعد از انتقال به تیم بنیادکار در سال ۲۰۰۷، جباروف موفق شد در سالهای ۲۰۰۸ و ۲۰۰۹ دو عنوان دیگر در لیگ کسب کند. این هافبک ۳۴ ساله سپس در تیم اف.سی سئول، سئونگنام و اولسان هیوندای کره جنوبی بازی کرد و برای یک دوره کوتاه به الشباب عربستان رفت و در نهایت به عضویت لوکوموتیو ازبکستان در آمد. جبارفو در ۱۲۱ بازی ملی، ۲۵ گل به ثمر رسانده است.»

 

در پایان این گزارش هم به حضور استقلال ایران در مرحله پلی آف لیگ قهرمانان آسیا و جدال با السد قطر برای صعود به مرحله گروهی اشاره شده است.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه