تاریخ انتشار : سه شنبه, 28 اردیبهشت 1395 19:12. ضیافت پایان فصل پرسپولیسی ها حسابی حاشیه ساز شده است و بعد از عذرخواهی این باشگاه از دایی و پروین بابت تقلید صدای آنها در جنگ این برنامه، طاهری شخصا با اسطوره پرسپولیسی ها به صحبت پرداخت. به گزارش ورزش سه، علی پروین و علی دایی به شدت از اتفاقات رخ داده در ضیافت پایان فصل پرسپولیس دلخور هستند و گلایه خود را از بابت تقلید صدای آنها در این برنامه اعلام کردند. در حالی که باشگاه پرسپولیس با انتشار بیانیه ای به عذرخواهی در این رابطه پرداخت، علی اکبر ...

گفت‌وگوی تلفنی پروین و طاهری در مورد تقلید صدا

تاریخ انتشار : سه شنبه, 28 ارديبهشت 1395 19:12


اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,پروین

ضیافت پایان فصل پرسپولیسی ها حسابی حاشیه ساز شده است و بعد از عذرخواهی این باشگاه از دایی و پروین بابت تقلید صدای آنها در جنگ این برنامه، طاهری شخصا با اسطوره پرسپولیسی ها به صحبت پرداخت.

به گزارش ورزش سه، علی پروین و علی دایی به شدت از اتفاقات رخ داده در ضیافت پایان فصل پرسپولیس دلخور هستند و گلایه خود را از بابت تقلید صدای آنها در این برنامه اعلام کردند. در حالی که باشگاه پرسپولیس با انتشار بیانیه ای به عذرخواهی در این رابطه پرداخت، علی اکبر طاهری، سرپرست این باشگاه نیز که همیشه تلاش داشته از حاشیه ها دور باشد، در تماسی تلفنی با علی پروین ضمن عذرخواهی از اسطوره این باشگاه، شخصا از او حلالیت طلبید و عنوان کرد این اتفاق بدون برنامه بوده و نقشی در آن نداشته است و بلافاصله نیز اجرای آن را قطع کرده است.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه