تاریخ انتشار : دوشنبه, 26 بهمن 1394 23:02. دیشب لوییز سوارز برای بارسا گلی جالب به ثمر رساند. به گزارش خبر آنلاین؛ دیشب در دقیقه 82 بازی بارسا و سلتاویگو یک پنالتی برای بارسا اعلام شد و طبق معمول لیونل مسی پشت توپ قرار گرفت. اما این بار مسی ضربه را نزد و در یک اقدام جالب توپ را پاس داد و سوارز از پشت محوطه وارد منطقه جریمه شد و توپ را به تور چسباند. بعد از این صحنه برای خیلی ها این سوال پیش آمد که مسی و سوارز چگونه این کار را انجام داده اند و آیا این کار قانونی بوده یا نه؟ در ابتدا همه فهم ...

گلی که بارسایی ها برای تحقیر رونالدو زدند باید مردود اعلام می شد (+عکس)

تاریخ انتشار : دوشنبه, 26 بهمن 1394 23:02


دیشب لوییز سوارز برای بارسا گلی جالب به ثمر رساند.

به گزارش خبر آنلاین؛ دیشب در دقیقه 82 بازی بارسا و سلتاویگو یک پنالتی برای بارسا اعلام شد و طبق معمول لیونل مسی پشت توپ قرار گرفت. اما این بار مسی ضربه را نزد و در یک اقدام جالب توپ را پاس داد و سوارز از پشت محوطه وارد منطقه جریمه شد و توپ را به تور چسباند. بعد از این صحنه برای خیلی ها این سوال پیش آمد که مسی و سوارز چگونه این کار را انجام داده اند و آیا این کار قانونی بوده یا نه؟ در ابتدا همه فهمیدند که سوارز بعد از ضربه زدن مسی به توپ وارد محوطه شد و از نظر قانونی این گل مشکل نداشت. اما با توجه به عکس زیر که بعد از بازی منتشر شده، مشخص شد که گل بارسا باید مردود اعلام می شد. چرا که سوارز قبل از ضربه زدن مسی به ت��پ وارد محوطه جریمه شد و این کار قانونی نبوده است و داور باید ضربه پنالتی را تکرار می کرد.

اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

بارسایی ها با این گل که دیشب به ثمر رساندند به نوعی رونالدو را تحقیر کردند و سوارز را در رقابت بر سر آقای گلی با ستاره پرتغالی رئال پیش انداختند و نشان دادند مثلث هجومی شان از خودگذشتگی زیادی دارد. گلی که جالا معلوم شده باید مردود اعلام می شد.

 

اخبار ورزشی - خبرآنلاین

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه