یوونتوس،اولین حریف تدارکاتی نفت آبادان در ترکیه!. تاریخ انتشار : پنج شنبه, 08 تیر 1396 19:19. تیم صنعت نفت آبادان در نخستین دیدارش در اردوی ترکیه به مصاف تیم یوونتوس می‌رود. سایت باشگاه نفت آبادان نوشت: شاگردان فراز کمالوند از ساعت 17:30 فردا (جمعه) در زمین چمن هتل پاتالیای ترکیه به مصاف تیم لیگ برتری یوونتوس رومانی خواهند رفت. این تیم امسال قهرمان لیگ دسته اول رومانی شده و جواز حضور در سطح نخست فوتبال این کشور را به دست آورده است. یوونتوس رومانی حدود 80 سال پیش تشکیل شده، اما مدت‌ها فعالیت ...

یوونتوس،اولین حریف تدارکاتی نفت آبادان در ترکیه!

تاریخ انتشار : پنج شنبه, 08 تیر 1396 19:19


 اخبارورزشی ,خبرهای ورزشی ,نفت آبادان

تیم صنعت نفت آبادان در نخستین دیدارش در اردوی ترکیه به مصاف تیم یوونتوس می‌رود.

سایت باشگاه نفت آبادان نوشت: شاگردان فراز کمالوند از ساعت 17:30 فردا (جمعه) در زمین چمن هتل پاتالیای ترکیه به مصاف تیم لیگ برتری یوونتوس رومانی خواهند رفت.

 

این تیم امسال قهرمان لیگ دسته اول رومانی شده و جواز حضور در سطح نخست فوتبال این کشور را به دست آورده است. یوونتوس رومانی حدود 80 سال پیش تشکیل شده، اما مدت‌ها فعالیت نداشته و از سال 1992 میلادی فعالیت خود را از سر گرفته است.

 

هدایت تیم یوونتوس رومانی را دانیل اوپریتزا برعهده دارد که بارها به عنوان بازیکن و به همراه تیم استوا بخارست قهرمان رومانی شده است.

 

 

اخبار ورزشی - خبر آنلاین

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه