تاریخ انتشار : چهارشنبه, 26 مهر 1396 22:19. تیم والیبال بانک سرمایه با پیروزی سه بر یک برابر پیکان در هفته سوم لیگ برتر والیبال در صدر جدول رده بندی قرار گرفت. به گزارش ایسنا، در مهمترین دیدار از هفته سوم لیگ برتر والیبال از ساعت ۱۸ تیم های مدعی بانک سرمایه و پیکان تهران در حضور ۱۰۰۰ تماشاگر در خانه والیبال به مصاف هم رفتند و در پایان بانک سرمایه با بازیکنان ملی پوش خود توانست سه بر یک به پیروزی برسد و همچنین سومین شکست متوالی پیکان را رقم زد. در این دیدار برای بانک سرمایه، ژیگادلو، موسوی، م ...

یکه تازی بانک سرمایه با شکست پیکان بحران زده/ شهرداری ارومیه اولین برد را دشت کرد

تاریخ انتشار : چهارشنبه, 26 مهر 1396 22:19


اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

تیم والیبال بانک سرمایه با پیروزی سه بر یک برابر پیکان در هفته سوم لیگ برتر والیبال در صدر جدول رده بندی قرار گرفت.

به گزارش ایسنا، در مهمترین دیدار از هفته سوم لیگ برتر والیبال از ساعت ۱۸ تیم های مدعی بانک سرمایه و پیکان تهران در حضور ۱۰۰۰ تماشاگر در خانه والیبال به مصاف هم رفتند و در پایان بانک سرمایه با بازیکنان ملی پوش خود توانست سه بر یک به پیروزی برسد و همچنین سومین شکست متوالی پیکان را رقم زد.

 

در این دیدار برای بانک سرمایه�� ژیگادلو، موسوی، میرزاجانپور، قائمی، غلام و محمودی و برای پیکان، معروف، مصطفی وند، وان دی ورد، فیاضی، چپرلی و اسماعیل نژاد وارد زمین شدند.

 

مدافع عنوان قهرمانی ست های این بازی را با امتیاز های ۲۵ بر ۲۱، ۲۶ بر ۲۴، ۲۳ بر ۲۵ و ۲۵ بر ۲۲ به سود خود پایان برد و مقتدرانه در صدر جدول ایستاد.

در ست نخست بانک سرمایه به لطف بازیکنان ملی پوش خود توانست بازی را بسیار خوب شروع کند و از همان ابتدا فاصله امتیازها را ایجاد کرد و ۱۲ بر ۶ پیش افتاد. این فاصله تا تایم استراحت فنی اول ادامه داشت و سرمایه ای ها ۱۶ بر ۱۰ جلو بودند. هر چند شاگردان اکبری توانستند در لحظاتی اختلاف را کم کنند اما در پایان بانک سرمایه ۲۵ بر ۲۱ برنده ست شد.

 

در ست دوم پیکان که اصلا نمی خواست از پیش باخته باشد بسیار جنگنده بازی کرد و ۶ بر ۴ از حریف پیش افتاد و کارخانه وقت استراحت گرفت. پس از این وقفه بانک سرمایه با بازگشت به بازی ۱۰ بر ۸ از پیکان پیشی گرفت. این ست بسیار زیبا دنبال می شد و در حالی که سرمایه ۱۳ بر ۱۱ جلو بود این بار خودروسازان سه امتیاز متوالی کسب کردند و ۱۴ بر ۱۳ نتیجه را به سود خو کردند. ست دوم برابر پیش رفت و دو تیم در عدد ۲۴ به تساوی رسیدند اما باز هم چاشنی تجربه به کمک بانک سرمایه آمد و این تیم ۲۶ بر ۲۴ ست دوم را هم از آن خود کرد.

 

در ست سوم شرایط به گونه دیگری رقم خورد و این بار شاگردان کارخانه که بازی را از پیش برده می پنداشتند اسیر جنگندگی حریف شدند و در همان ابتدا ۵ بر یک از پیکان عقب افتادند. پیکان بسیار خوب بازی را اداره کرد و تا اواسط ست ۱۷ بر ۱۲ پیش بود اما شاگردان کارخانه که نمی خواستند ست را واگذار کنند به بازی برگشتند و در عدد ۲۰ کار را به تساوی کشاندند. بانکی ها جنگنده تر ظاهر شدند و حتی ۲۳ بر ۲۲ از پیکان پیش افتادند اما پیکان که می خواست بازی ادامه پیدا کند در لحظات واپسین با دقت تر عمل کرد و ۲۵ بر ۲۳ ست را از آن خود کرد تا بازی دو بر یک به سود بانک سرمایه شود.

 

در ست چهارم شاگردان کارخانه که از باخت در ست سوم شوکه شده بودند بسیار متمرکزتر از خودروسازان ست را شروع کردند و ۶ بر ۲ پیش افتادند اما گویا نفرات جوان پیکان در خط حمله جان تازه ای گرفته بودند و موفق شدند در عدد ۸ کار را به تساوی بکشانند و کارخانه را مجبور به درخواست تایم استراحت کردند. پس از این وقفه باز هم بازی برابر بود اما دو دریافت بد از ظریف به کمک بانک سرمایه آمد و ۱۶ بر ۱۳ از حریف پیشی گرفتند. این پایان کار نبود و پیکان در عدد ۲۰ باز هم‌ کار به تساوی کشاندند. این بار بانک سرمایه ۳ امتیاز متوالی گرفت و اکبری مجبور به گرفتن وقت استراحت شد. در پایان بانک سرمایه ۲۵ بر ۲۲ ست را برد و سه بر یک برنده بازی شد.

 

بانک سرمایه با این برد تعداد پیروزی هایش را به عدد سه رساند و بدون شکست با ۹ امتیاز به تنهایی در صدر جدول رده بندی ایستاد.

 

در سوی دیگر پیکان هم که یکی از بدترین شروع های خود در لیگ را تجربه می کند با سه شکست و بدون برد یک امتیازی باقی ماند.

 

در دیگر دیدار مهم شهرداری ارومیه مهمان سارویه در ساری بود و در پایان این تیم توانست در یک بازی پنج سته، سه بر دو به برتری دست یابد و به اولین پیروزی خود در لیگ دست یابد و با یک برد و دو شکست و سه امتیازی شد و سارویه هم با همین تعداد برد و باخت و با چهار امتیاز خود را در میانه های جدول می بیند.

 

در نخستین دیدار هفته سوم سایپا تهران در خانه سه بر دو شهرداری ورامین را شکست داد و با شش امتیاز خود را به بالای جدول نزدیک تر کرد.

 

در دیگر دیدار ها، رعد پدافند کاشان در خانه و در سالن خالی از تماشاگر سه بر یک نتیجه را به خاتم اردکان واگذار کرد و قعر نشین باقی ماند و خاتم هم با سه برد و هشت امتیاز خود را به بالای جدول نزدیک تر کرد.

 

شهرداری تبریز هم در ادامه پیروزی هایش سه بر یک گنبد را از پیش رو برداشت و با سه برد و هشت امتیاز پس از بانک سرمایه در جایگاه دوم ایستاد و گنبد با دو شکست و یک برد و سه امتیاز امیدوار به هفته های بعدی است.

در آخرین دیدار هم کاله مازندران سه بر برابر شمس تهران به برتری دست یافت و دومین بردش را کسب کرد.

 

*نتایح دیدار های هفته سوم لیگ برتر والیبال به شرح زیر است:

 

سایپا ۳ - شهرداری ورامین ۲(۲۲-۲۵، ۲۷-۲۹، ۲۵-۱۵، ۲۵-۱۷ و ۱۵-۱۰)

 

سارویه ساری ۲ - شهرداری ارومیه ۳(۲۷-۲۹، ۲۵-۲۲، ۲۷-۲۵، ۲۴-۲۶ و ۱۳-۱۵)

 

رعد پدافند کاشان ۱ - خاتم اردکان ۳(۲۳-۲۵، ۱۷-۲۵، ۲۵-۱۹ و ۲۵-۲۷)

 

شهرداری تبریز ۳ - گنبد ۱(۲۱-۲۵، ۲۵-۲۰، ۲۵-۱۳، ۲۵-۱۱)

 

کاله مازندران ۳ - شمس تهران صفر(۲۵-۲۱، ۲۵-۲۳ و ۲۵-۲۳)

 

بانک سرمایه ۳ - پیکان ۱(۲۵-۲۱، ۲۶-۲۴، ۲۳-۲۵و ۲۵-۲۲)

 

 

 

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه