تاریخ انتشار : پنج شنبه, 27 خرداد 1395 10:28. هواداران انگلیس که شب گذشته به دنبال انتقام از روس‌ها بودند با وارد عمل شدن پلیس فرانسه ناکام ماندند. به گزارش فارس، درگیری و خشونت نشانه بارز این دوره از رقابت‌های جام ملت‌های اروپا 2016 است. آخرین خشونت و توحش شب گذشته بار دیگر توسط هواداران انگلیس رخ داد. در شهر لیل فرانسه دیدار اسلواکی و روسیه برگزار شده بود و هواداران روسیه پس از آنکه مقابل اسلواکی شکست خوردند، ناراحت در حال ترک ورزشگاه بودند. انگلیسی‌ها برای انتقام گرفتن از روس‌ها وارد عم ...

۳۶ بازداشتی و ۱۶ زخمی حاصل درگیری انگلیسی‌ها با پلیس فرانسه / تصاویر

تاریخ انتشار : پنج شنبه, 27 خرداد 1395 10:28


هواداران انگلیس که شب گذشته به دنبال انتقام از روس‌ها بودند با وارد عمل شدن پلیس فرانسه ناکام ماندند.

به گزارش فارس، درگیری و خشونت نشانه بارز این دوره از رقابت‌های جام ملت‌های اروپا 2016 است. آخرین خشونت و توحش شب گذشته بار دیگر توسط هواداران انگلیس رخ داد.

در شهر لیل فرانسه دیدار اسلواکی و روسیه برگزار شده بود و هواداران روسیه پس از آنکه مقابل اسلواکی شکست خوردند، ناراحت در حال ترک ورزشگاه بودند. انگلیسی‌ها برای انتقام گرفتن از روس‌ها وارد عمل شدند اما پلیس فرانسه سریعا وارد عمل شد و درگیری شدیدی میان هواداران انگلیس با پلیس رخ داد.

پلیس فرانسه امروز خبر داد: 36 نفر از هواداران انگلیس را دستگیر کرده است. حاصل این درگیری هواداران با نیروهای امنیتی 16 ��خمی بود. پلیس فرانسه پس از آغاز اغتشاش‌ها سریعا وارد عمل شد و نگذاشت درگیری دیگری میان هواداران انگلیس و روسیه رخ دهد.

نیروهای امنیتی شهر لیل برای متفرق کردن هواداران انگلیس از گاز اشک‌آور و پودر فلفل استفاده کردند.

هفته گذشته شنبه پس از بازی انگلیس با روسیه درگیری شدیدی رخ داده بود که در این درگیری خونین تمام تلفات برای انگلیسی‌ها بود. این بار انگلیسی‌ها برای انتقام آمده بودند اما پلیس فرانسه مانع آنها شد.

 

اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,جام ملت های اروپا

 

اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,جام ملت های اروپا

 

اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,جام ملت های اروپا

 

اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,جام ملت های اروپا

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه